O kroužku
Kolejiště
Akce
Z výstav
Napsali o nás
Sponzoři
Odkazy
Kontakt
CNW_Counter


Sponzoři
Aktualizováno 29. 11. 2009

Vážení podnikatelé, firmy, společnosti, příznivci modelové železnice.
Obracíme se na Vás s prosbou o přispění na chod našeho kroužku. Ten je závislý pouze na rozpočtu DDM, který není velký. Tím spíše budeme vděční za každý malý dar, jak finanční, tak i materiální. Pokud budete mít zájem přispět, můžete se obrátit na kzm.most@seznam.cz nebo přímo na reditelka@ddmmost.cz. Věříme, že nás podpoříte. Vše co v kroužku děláme, je hlavně pro děti, na které by se nemělo zapomínat.

Děkujeme Janu Hájkoví z Mostu za finanční sponzorský dar na nákup elektroniky, sloužící pro výuku programování mikropočítačů PICAXE.

V předchozích letech nás podpořili finančně i materiálně další firmy a společnosti, za což jim děkujeme.
Společnost Unipetrol Doprava, a.s. nám poskytla materiální sponzorský dar Společnost UNITED ENERGY, a.s. nám poskytla významný finanční sponzorský dar, děkujeme. Firma OKMP nám několikrát poskytla finanční sponzorský dar Firma UNIMONTEX zajistila na Výstavě železničních modelů v DDM 22.-23.11.2003 přepravu kolejišť a modelů, dříve pro nás vyrobila železné rozebiratelné nohy ke kolejišti H0 Autoškola Pachman zdarma zajistila dopravu minibusem na výstavu železničních modelů 22.11.2003 Firma Monzas nám poskytla materiálový a finanční sponzorský dar Nakladatelství technické literatury BEN nám zaslalo několik knih o elektronice Společnost CHEMOPETROL DOPRAVA a.s. nám poskytla finanční sponzorský dar na nákup návěstidel a elektronického materiálu Firma Detail.CZ nám poskytla leptané doplňky k modelům Firma Euroforce nám poskytla modely firmy Bachmann
Děkujeme všem našim sponzorům za podporu našeho kroužku